Obalenie 6 mitów dotyczących małych drukarek

Pewnie słyszałeś powiedzenie, "dobre rzeczy przychodzą w małych paczkach". Jak pokazała nam nowoczesna technologia, sprzęt biurowy w biznesie nie musi być duży, aby służył swojemu celowi.

Wiele z dzisiejszych kompaktowych drukarek pakuje potężny dziurkacz i posiada wszystkie cechy, które można znaleźć w ich większych odpowiednikach - w tym również drukarki wielofunkcyjne! Najlepszą rzeczą w przypadku małych drukarek jest to, ile przestrzeni biurowej zaoszczędzisz bez poświęcania funkcjonalności, jakości i czasu. Wciąż potrzebujesz przekonywania? Nasz zespół innov8 obala te 6 mitów o małych drukarkach.

 

Mit 1

MAŁA DRUKARKA NIE MOŻE ZROBIĆ TEGO WSZYSTKIEGO

Można by pomyśleć, że wszystkie drukarki wielofunkcyjne (MFP) muszą być duże, aby móc robić to wszystko. Nieprawda. Wiele urządzeń wielofunkcyjnych występuje w mniejszych modelach, które mieszczą się na biurku. Co najlepsze, eliminują one potrzebę korzystania z innych urządzeń biurowych. Małe urządzenia wielofunkcyjne mogą:

  • Drukować .
  • Skan
  • Kopia
  • Fax
  • Email

Przykładem jest wielofunkcyjna drukarka wielofunkcyjna HP LaserJet Pro M428fdw. To kompaktowe i w pełni funkcjonalne urządzenie wielofunkcyjne jest idealne dla małych firm i biur. Dzięki łączności Ethernet, bezprzewodowej i USB, urządzenie HP LaserJet Pro posiada wszystkie dzwonki i gwizdki większych modeli urządzeń wielofunkcyjnych, w tym:

  • Ekran dotykowy LCD
  • Duża taca na papier, mieszcząca do 350 arkuszy
  • Podajnik automatyczny na 50 arkuszy

Obsługuje również wszystkie rozmiary papieru i drukowanie dwustronne. I to szybko, z prędkością 40 stron na minutę (PPM).

 

Mit 2

WIĘKSZE DRUKARKI MAJĄ LEPSZĄ JAKOŚĆ DRUKU NIŻ MNIEJSZE DRUKARKI

Większe mogą być lepsze, jeśli chodzi o słynne zabytki, luksusowe samochody i steki średniej klasy, ale nie ma to zastosowania, jeśli chodzi o jakość druku z małych drukarek.

Dobrym przykładem jest stacjonarna drukarka Canon Colour imageCLASS MF741Cdw, przeznaczona dla małych i średnich firm. W recenzji PCMag imageCLASS MF741Cdw został wyróżniony za "wyjątkowo szczegółowe, olśniewające i dokładne odwzorowanie kolorów oraz drukowanie "wspaniale wyglądającego tekstu, grafiki i zdjęć", co czyni go "dobrym rozwiązaniem dla środowisk, które wymagają od kilkuset do kilku tysięcy najwyższej jakości wydruków i kopii miesięcznie".

 

 

Mit 3

NIE MOŻESZ DRUKOWAĆ NA PAPIERZE DUŻEGO FORMATU

 

Był czas, kiedy firmy musiały iść do swojej lokalnej drukarni, aby mieć większe niż 8X10" wydruki, plakaty i szyldy. Drukarnie zajmowały wtedy dużo powierzchni, a także kosztowały miętówkę. Te dni dobiegły końca wraz z wynalezieniem kompaktowych drukarek A3 (11 x 17 cali) i szerokoformatowych, które drukują prawie każdy rozmiar.

Używana przez profesjonalnych fotografów, architektów, agencje marketingowe i inne firmy, Canon imagePROGRAF TM300 to kompaktowa, wolnostojąca drukarka szerokoformatowa idealna dla małych biur. Umożliwia ona drukowanie na wszystkich fotografiach - od 8 x 36-calowych plakatów do 36-calowych kolorowych zdjęć o wysokiej rozdzielczości - przy użyciu pięciu kaset z atramentem Canon Lucia Pro.

 

 

Mit 4

MUSISZ STALE WYMIENIAĆ KASETY Z TUSZEM I TONER.

 

 

To, że jest mała, nie oznacza, że drukarka nie ma trwałych wkładów z atramentem.

Niewielka drukarka HP OfficeJet Pro 8210 jest znana z tego, że posiada jeden z najwyższych współczynników wydajności atramentu, drukując ponad 1000 stron za pomocą standardowego wkładu z atramentem i 3000 stron za pomocą wysokowydajnego wkładu.

Ponadto HP oferuje nadające się do recyklingu wkłady z atramentem i tonerem, co pomaga zaoszczędzić ziemię i pieniądze, ponieważ nie trzeba będzie stale kupować zamienników. Przeczytaj więcej na naszym blogu, What Makes innoves8 a Green Printing Solutions Company.

 

 

Mit 5

MAŁE DRUKARKI SĄ WOLNIEJSZE

 

Jednym z największych mitów dotyczących małych drukarek biurkowych jest to, że działają one wolniej niż większe drukarki wolnostojące.

Busting that myth is the Lexmark C4150, which has a 50 PPM for both black and white and colour printing. To małe laserowe kolorowe urządzenie wielofunkcyjne, które jest w stanie wydrukować pojedynczą kolorową stronę w zaledwie 5,5 sekundy, pozwala zaoszczędzić czas i zwiększyć wydajność podczas wykonywania zadań drukowania w dużych kolorach. Wygląda także całkiem elegancko.

 

 

Mit 6

NIE MOŻNA DRUKOWAĆ WIELU KARTEK PAPIERU JEDNOCZEŚNIE.

Kolejny mit obalony. Mniejsze drukarki mają tyle samo pojemności papieru, co ich bardziej znaczące odpowiedniki.

Zaprojektowane z myślą o małych i średnich biurach, urządzenie wielofunkcyjne Canon ImageClass MF743Cdw zostało stworzone z myślą o dużych nakładach pracy i ma miesięczny wolumen stron do 4000 stron. Wyposażone jest także w szybki 50-stronicowy automatyczny podajnik dokumentów (ADF) i tacę wyjściową, która może pomieścić do 75 arkuszy papieru.

Ponadto opcjonalna kaseta Canon imageCLASS AH1, przeznaczona do użytku z urządzeniami Canon imageCLASS MF420 i LBP210, zapewnia pojemność 550 arkuszy papieru w przypadku tych wysokonakładowych zadań.

Porozmawiajmy o koniu roboczym!

 

Szukasz małej drukarki biurkowej dla swojej firmy? Dzięki biurom w całym BC Interior, Vancouver Island oraz w Red Deer, Calgary i Edmonton, innov8 to Twój punkt kompleksowej obsługi w zakresie sprzętu biurowego dla biznesu. Oferujemy duży wybór samodzielnych i wielofunkcyjnych drukarek, kopiarek, skanerów oraz drukarek szeroko- i wielkoformatowych Canon, Lexmark, Hewlett Packard i Sharp. Posiadamy również w pełni wyposażony zespół instalacyjny, serwisowy i naprawczy oraz oferujemy Managed Print Solutions, a także zamawianie, dostawę i recykling atramentu i tonera.