Koszulki na dokumenty

koszulki na dokumentyNiekiedy są one nazywane również jako kieszenie do segregatorów. Produkt ten jest prosty ale tak naprawdę niezwykle pomocny w codziennej pracy. można dzięki niemu spokojnie wpinać dokumenty i nie trzeba ich dziurkować. Poza tym jest to taki element, który będzie skutecznie zabezpieczał dokumenty przed zniszczeniem i zabrudzeniem.

Dzięki niemu łatwiej jest w dokumentach zachować należyty porządek i organizację. Koszulki i papier do urządzeń biurowych jest najczęściej oferowany w formacie A4. Taki bowiem format najlepiej się sprawdza i dlatego jest najchętniej wykorzystywany. Czasami oczywiście możemy również kupić koszulki w rozmiarze A5 oraz A3 a nawet A2 ale są one raczej dość rzadko wykorzystywane, dlatego nie będą jakimś produktem szczególnie często spotykanym.

koszulki koloroweNajczęściej spotykamy matowe, czyli groszkowe – jeśli chodzi o najczęściej wykorzystywane koszulki to ich zaletą będzie to, że nie są widoczne gołym okiem jakieś zabrudzenia czy odciski palców, dlatego wszystko ładnie się prezentuje a jednocześnie tekst jest widoczny. Można nawet kopiować dokumenty bez wyjmowania ich z koszulek. Poza tym oprócz bezbarwnych koszulek są również kolorowe, które pozwalają na to, by w jednym segregatorze uporządkować różnorakie dokumenty i potem będzie można je łatwiej odnaleźć tematycznie.

Wkładanie dokumentów

Koszulki wkłada się przez specjalną szczelinę, która znajduje się w jej górnej części. Następnie można je wpiąć do segregatora, ponieważ mają specjalnie przygotowaną z boku taśmę, na której znajdują się dziurki, które pozwalają ją wpiąć w segregator.

koszulki na dokumenty zamykaneKoszulki zamykane

Tutaj mamy specjalne koszulki z klapką, która sprawia, że są one zabezpieczone przed wysunięciem. Jest to praktyczne rozwiązanie, jeśli będzie się przenosić taki segregator w inne miejsca.

Koszulki poszerzane

To specjalne koszulki, w których będzie można przechowywać większe ilości dokumentów jednocześnie. Najbardziej popularne koszulki są zbyt wąskie, by można było tam umieścić więcej kartek, dlatego przygotowane są takie specyficzne propozycje.